Siedlisko Woda i Las - Stare Kiejkuty
Domki na wczasy. Tanie domy z bala. Najtańsze domy wakacyjne drewniane i murowane. Rezerwuj online z RABATem.
Siedlisko Woda i Las
Stare Kiejkuty Stare Kiejkuty 60 B domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Rozmawiamy
RU ES
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Rozmawiamy
RU ES
Obiekt Siedlisko Woda i Las, położony w miejscowości Stare Kiejkuty, oferuje dostęp do ogrodu z tarasem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Mrągowie – 41 km, Mrongoville – 43 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich. . .
W naszej ofercie m. in. : parking na miejscu, taras, bezpłatne Wi-Fi, całkowity zakaz palenia, parking, prywatny parking, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, ogrzewanie, ogród, Wi-Fi, bezpłatny parking, dostęp do Internetu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze - 70 mkw);
Dom wakacyjny 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze).


Stare Kiejkuty